אנטי אייג'ינג טבעי

כיום ניתן למצוא מגוון טכניקות של אנטי אייג'ינג טבעי אשר נועדו להצעיר את עור הפנים מבלי לפגוע בבריאותינו. המודעות למגוון תחומי הרפואה האלטרנטיבית, מנטורופתיה ועד דיקור, וטיפולים נוספים של הרפואה הסינית, היא גבוהה ורבים פונים לרפואה האלטרנטיבית לקבלת טיפול. אפילו בתחומי האסטתיקה, אשר הופכים ליותר ויותר פופולריים, ניתן לקבל מענה ברפואה האלטרנטיבית.

בנוסף, עם עליית המודעות לנזקי הכימיקלים אשר נמצאים בתכשירים רבים, העדפתם של אנשים רבים נוטה לכיוון הטבעי. בין אם בהעדפות תזונתיות או פתרונות קוסמטיים כדוגמת אנטי אייג'ינג טבעי ללא כימיקלים, אנשים מעדיפים להכניס לגופם אך ורק מוצרים טבעיים, ובכך לשמור על בריאות גופם.

ללא עירוב קונבנציונלי – אנטי אייג'ינג טבעי הולך ונעשה פופולארי יותר גם בישראל.

אנטי אייג'ינג טבעי מספק פיתרון נפלא עבור אוכולוסיה הולכת ומתרחבת של אנשים אשר מעדיפים לשמור על בריאותם ולהשתמש במוצרים טבעיים בלבד. לכן ככל שהולך וגובר הביקוש, כך גם ההיצע מתרחב ומטפלים אלטרנטיביים רבים מציעים טיפולים כדוגמת אנטי אייג'ינג טבעי בנוסף לתחומי התמחות שונים.

כאשר אתם ניגשים לבחור מטפל אלטרנטיבי לכל סוג של טיפול קוסמטי, שימו לב כי הוא אכן בבסיסו מטפל מוסמך בשיטה בה הוא עובד. לדוגמא, אם מדובר בדיקור קוסמטי, כדאי לפנות למטפל אשר הינו מוסמך לבצע דיקור מכל הסוגים, כך תדעו שמדובר באיש מקצוע אמין ומקצועי.

אנטי אייג'ינג טבעי בטיפול מיוחד ומותאם אישית

מחפשים טיפול אנטי אייג'ינג טבעי ? פנו עוד היום למרפאת ד"ר רואי גוניק – נטורופת מומלץ ונשמח לסייע לכם בכל המידע אודות מבחר טיפולים אלטרנטיביים.
במסגרת הטיפולים ניתן לעשות גם טיפול בקמטים באופן טבעי וללא כל סיכונים וגם לבצע טיפולי דיקור סיני לפנים אשר הוכחו כיעילים.
למידע נוסף או לקביעת תור נא צרו קשר