דיקור סיני קוסמטי לפנים

דיקור סיני לפנים ודיקור סיני בכלל הוא אחד מתחומי הרפואה המשלימה הפופולריים ביותר, מאחר ואחוזי ההצלחה של טיפולי דיקור הם מהגבוהים ביותר בתחום. אנשים רבים פונים לדיקור לטיפול בבעיות שונות, ממחלות קשות ועד כאבים בגוף ללא הסבר, ועד דיקור קוסמטי לטיפול בבעיות עור מגוונות.

ברפואה הקונבנציונאלית, מחלות עור רבות או בעיות בעור הפנים לרוב מטופלות על ידי משחות או כדורים המכילים כימיקליים, סטרואידים ושאר חומרים לא טבעיים. במקרים מסוימים כל אלו כלל לא עוזרים לבעיה, והמטופל מנסה מספר טיפולים על מנת להיפטר מהבעיה. לכן רבים פונים לקבלת דיקור סיני לפנים בכדי לטפל בבעיה באופן טבעי, לעתים במקביל לטיפול הקונבנציונאלי ולעתים בלעדיו.

דיקור סיני לפנים אינו נועד רק לטיפול בבעיות עור קשות, אלא מטרתו היא גם דיקור קוסמטי אשר נועד לטפל בבעיות קוסמטיקה קלות כדוגמת פיגמנטציה. דיקור קוסמטי הוא תהליך טבעי לחלוטין, ולכן אנשים רבים מחליטים לפנות אליו טרם השימוש במשחות רגילות.

כאשר מחפשים דיקור סיני לפנים או דיקור קוסמטי כדאי לחפש מדקר אשר מתמחה בתחום זה, מאחר ולא כל מדקר מבצע דיקור מכל הסוגים.
מחפשים דיקור סיני לפנים לטיפול בבעיה בעור הפנים ? רוצים לברר אודות דיקור קוסמטי ? פנו עוד היום למרפאת ד"ר רואי גוניק המציעה מבחר טיפולים אלטרנטיביים טבעיים.
למידע נוסף או לקביעת תור נא צרו קשר