טיפול קוסמטי

tipul_kosmetiדיקור קוסמטי הוא טיפול מתחום הרפואה הסינית. מסייע בריפוי והעלמת מגוון בעיות עור, תוך כדי הבאת כלל מערכות הגוף לתפקוד אופטימאלי והעלאת רמות האנרגיה של המטופל.
שיטת הדיקור הקוסמטי נוצרה לפני שנים רבות בארמון הקיסר בסין העתיקה והגיעה עד ימינו. על פי הרפואה הסינית עור הפנים הינו ביטוי חיצוני לפעילותן של מערכות הגוף השונות. לדוגמא, כאשר קיימת חולשה במערכת העיכול, נחלשת גם זרימת הדם לעור הפנים, כתוצאה מכך מורגשת ירידה בלחות עור הפנים, הוא נעשה דק יותר ומופיעים קמטים. לכן הדיקור הקוסמטי לא מסתפק רק בדיקור הפנים והגוף אלא משלב תוספי תזונה, התאמת תזונה נכונה, פעילות גופנית ועוד.

מטרת הדיקור בפנים הינה לחזק את זרימת הדם דרך נקודות דיקור, חיזוק יצור הקולגן והאלסטין ומרווה את עור הפנים במים ובחומרים חיוניים. בנוסף לדיקור בפנים, המטפל דוקר מספר נקודות בגוף המטופל ובכך עוזר לחזק את הגוף מבפנים ולהעלים סימפטומים לא רצויים שונים, כגון בעיות שינה, כאבים ובעיות עיכול, כשלכל אלה מתווספת עליה ברמת האנרגיה של המטופל לאורך כל היום.

הדיקור הקוסמטי הינו טיפול אנטי אייג'ינג טבעי ורב עוצמה. מטרתו לטפל בבעיות של העור כגון: עיגולים שחורים מתחת לעיניים, פיגמנטציה של העור, אקנה,מיצוק העור וסיוע בהעלמת קמטים ועוד.

דיקור קוסמטי מתחיל בתהליך ממוקד, שנמשך בין 6-8, כולל בין 10 ל-12 טיפולים ומביא לשיפור של כ-40%. לאחר מכן, יש צורך בטיפולי המשך, הם מתבצעים פעם בחודש וממשיכים את מגמת השיפור של עור הפנים והגוף.

לקביעת ייעוץ וטיפול במרפאתנו צרו קשר