שיטת ה- LifeLine™

טיפוליםשיטת אבחון וטיפול ייחודית בגוף ובנפש.

ריפוי הינו מסע של שינוי. זהו תהליך ביצירת שלמות… ללמוד לקבל, לאהוב, לסלוח לעצמנו ולאחרים ללא תנאי.דרך מודעות ותודעה אנו מתחילים להכיר רגשות פנימיים המדריכים אותנו מרגע לרגע. ברגעים אלו אנו מתעוררים לכלי העצמתי ביותר, הבחירה!

השיטה מכילה ידע רב שנצבר במשך אלפי שנים, המשלב בין חוכמת המזרח והמערב, בין רפואה סינית / איורוודה / צ'קרות לבין A.K (קינזיולוגיה) / נטורופתיה / כירופרקטיקה / EMDR  / NET / NLP ועוד.
ה- LifeLine  מאפשר לנו להבין את המסרים שגופינו מעביר לנו דרך סימפטומים שונים. נשתמש בקינזיולוגיה (מבחן התנגדות השריר),  – A.K ככלי אבחון פשוט ועצמתי על מנת להבין ולטפל בשורש הבעיה.

על ממציא השיטה:
ד"ר דארן וייסמן, כירופרקט, מטפל ברפואה סינית ונטורופתיה, ייצר את השיטה לאחר שהבין כי כל תא ותא בגופנו מושפע ממחשבה, תדר, רגש או אמונה. בעקבות מחקרו של ד"ר מאסרו אימוטו, על תודעת המים, הבין ד"ר וייסמן, כי גם גופנו המורכב מ- 70%-90% מים, מושפע בדיוק באותה הצורה. על ידי שילוב של ידע עתיק וידע חדש, מזרמים שונים של הרפואה, ייצר ד"ר וייסמן את שיטת האבחון והטיפול ה– LifeLine  המאפשרת לתקשר עם תת המודע בצורה חלקה וברורה ולשחרר דפוסים המגבילים אותנו מלהיות בריאים באמת, בכל הרמות; הרוחנית, הרגשית, המבנית והביוכימית. שיטת ה-  LifeLine הינה טכניקת טיפול ייחודית ועצמתית החושפת את מסעה של הנפש, ומציגה באור חדש את אחת התעלומות הגדולות שהאנושות מנסה לפצח מזה זמן רב, תת המודע.
טכניקת טיפול ייחודית זו מאפשרת לנו ו/או למטפל לגלות את מקורן הרגשי של סימפטומים, מחלות וכל חוסר איזון המתרחש בגוף, דרך "שיחה" עם תת המודע ושימוש בקינזיולוגיה (מבחן התנגדות השריר) ככלי אבחון.

הסימפטומים הינם שפה של הגוף. איך גופנו אומר "הדברים הם לא בסדר" או "אני לא מאוזן"? בד"כ אנו נוטים "להשתיק" את אותם סימפטומים שצצים על ידי נטילת תרופות מערביות. הדבר דומה למוצץ שאנו נוהגים לתת לתינוק, על מנת לזכות בשקט המיוחל, אך לעיתים "השקט" הופך לבלגאן שיהיה עלינו לנקות אח"כ.
עם שיטת ה-LifeLine  אנו רואים בסימפטומים אלה מתנה וכי זהו שלב ראשון בהכרתנו להיות שלמים. אנו מבינים כי כל הסימפטומים והאתגרים (כאב, פחד, סטרס וכו') הם תוצאה של חוויות רגשיות שהכחשנו, הפנמנו או התנתקנו עם השנים, אך הם ממשיכים להתקיים במוח התת מודע והם כחלק ממערך ההישרדות וההגנה שלנו.
מצב זה מביא אותנו לקיפאון, לתקיעות, לחוסר איזון של האנרגיה בגוף ובסופו של דבר לחולי. חשוב שנחדש את החוויות האלה, נחבק אותם באהבה ובהכרת תודה ונתחיל במודע לקבל את כל ההיבטים של עצמנו בדרך להכרה ולשלמות.

שיטת ה-  LifeLine כאמור מרחיבה את עבודתו של ד"ר מאסרו אימוטו, מדען בחוד החנית של המחקר על המים. במחקרו התמקד ד"ר אימוטו בתגובה של המים לגירויים חיצוניים ומצא כי המבנה המולקולארי של המים השתנה כאשר לדוגמא נחשפו המים למוסיקה רועשת הם הפכו לכהים, המבנה המולקולארי היה מקוטע ומשונן. כאשר המים נחשפו לכוונות חיוביות, אם מדוברות (כמו "אהבה ותודה אין סופית") או כתובות או למוסיקה שקטה ונוגה המבנה המולקולארי היה מושלם!
אז אם מחשבות ומילים יכולים לעשות את זה למים, תארו לעצמכם מה הם עושים לגופנו?! בהתחשב בעובדה שגופנו מכיל כ- 70% עד 90% מים.
היבט חשוב ויפה בשיטת ה-  LifeLine היא העובדה שהמטופל אינו צריך לחשוף את כל הטראומה מעברו או כל מידע פרטי אחר שאינו מעוניין בחשיפתו. הדבר היחידי הנדרש ממנו, זה להיות "נוכח" בזמן הטיפול כדי להיות מסוגל לקבל את התחושות המודעות והלא מודעות המתעוררות בעקבות הטיפול.
חשוב להבין, המטפל אינו מרפא, אלא המטופל מודרך לרפא את עצמו. גוף האדם הוא אורגניזם בעל יכולת ריפוי עצמית. כאשר המטופל מסוגל במודע לחדש את דפוס התת מודע שלו המנותקים, הוא מתחיל את מסע הריפוי שלו. חשוב בשלב זה להמשיך באורח חיים בריא המתמקד ב- "5 היסודות" האופטימלים לבריאותנו:
מים, מזון, מנוחה, פעילות גופנית וכוח הרצון.

גרהם ג'וייסמן סיכם את שיטת ה-  LifeLine בתיאור הבא:
"תאר לך כשאתה נולד. אתה מקבל במתנה למסע חייך תרמיל. ככל שאתה עובר במסע החיים, אתה ביודעין או שלא מתחיל להעמיס בו סלעים בצורות ובגדלים שונים. לכל סלע יש תווית – "כעס", "פחד", "הערכה עצמית נמוכה", "תסכול", "דיכאון", "הצלחה", "אושר" וכו'.
לכל אחד מהם יש קול משל עצמו שאומר: "אמרתי לך קודם…", "אתה אף פעם לא תצליח / לא תהיה מספיק טוב" ….
אתה ממשיך במסע החיים, אבל הפסקת להרגיש את כובד המשקל של התרמיל בגלל שאתה רגיל לשאת אותו. אבל אז כשאתה רוצה לנוע בכיוון חדש, אתה מתחיל להתנודד תחת משקלם של כל הסלעים האלה, ומופיע אותו קול קטן שאומר: "רואה!  אמרתי לך… לא היית מספיק טוב בזה!!
בשיטת ה-  LifeLine ניתנת לך ההזדמנות להתבונן שוב בתרמיל ולשלוף ולנקות כמה סלעים כבדים התוקעים אותך מחשבתית. ובתהליך ההתבוננות הזאת פנימה, לתוך התרמיל, אתה מודע למעשייך, למחשבותייך ומתחיל להעריץ את היופי שבחיים, באהבה ובהכרת התודה האינסופית – אני שלם.

לקביעת ייעוץ וטיפול במרפאתנו צרו קשר