טיפול טבעי

אנשים רבים מחפשים פתרונות טבעיים לטיפול בסימפטומים שונים.

מטופלים רבים שהגיעו למרפאתי, התלוננו כי לא מצאו מזור למצבם באמצעות הרפואה הקונבנציונאלית. רבים דיווחו כי בשלב מסוים התרופות לא השפיעו יותר.

מכאן הדרך, לחיפוש פתרון חדש, נגיש וטבעי, נסללה. טיפול טבעי במרפאת רואי גוניק ND, OMD כוללת אבחון מקיף באמצעות הרפואה הסינית, הנטורופתיה וההומיאופתיה. הבדיקה כוללת תשאול מקיף, מעבר על בדיקות הדם של המטופל, בדיקה גופנית ואנליזת דם חי (DARK FIELD LIVE CELL ANALYSIS). בתום האבחון יקבל המטופל את ההמלצות המותאמות לו/ה אישית, כולל הנחיות לתזונה על פי עקרונות הנטורופתיה והרפואה הסינית, התאמת צמחי מרפא, תרופות הומיאופתיות ו/או תוספי תזונה.

מכאן מתחיל המסע לאיזון הבריאות באמצעות טיפול טבעי.

רואי גוניק ND, OMD מטפל ומייעץ לאורח חיים בריא ולאנטי אייג'ינג טבעי למעלה מ- 20 שנה. במהלך השנים טיפל רואי גוניק ND, OMD באלפי מטופלים והכשיר מאות מטפלים במכללות לרפואה טבעית בישראל ובעולם. כיום מטופלים רבים מעוניינים לא רק לטפל בבעיה בריאותית, אלא מחפשים את הרפואה המונעת; כיצד למנוע מחלות וכיצד לשפר את אורח החיים בדרכים טבעיות.

תוספי תזונה וצמחי מרפא רבים נחקרו ונמצאו יעילים למניעת תהליכי התחמצנות בתאי הגוף.

מניעת תהליכי התחמצנות (ANTI OXIDANTS) נעשית באמצעות תוספי תזונה מרוכזים וצמחי מרפא המכילים באופן טבעי נוגדי חמצון. כך ניתן באופן יעיל, באמצעות טיפול טבעי, להאט את תהליכי ההזדקנות של התא! אנטי אייג'ינג טבעי. האטת תהליך ההזדקנות של התא, מאפשר יצירת "איזון" בין תאי הגוף המתחדשים לבין תאי הגוף המתכלים, ובכך ליצור הומיאוסטזיס (איזון) בגוף.

במרפאת רואי גוניק ND, OMD מטפלים באנטי אייג'ינג טבעי מבפנים החוצה. אנחנו מעוניינים שתהליך שיפור מראה העור יהיה לא רק כתוצאה מטיפול טבעי בעור הפנים, אלא גם בזכות טיפול טבעי במערכות הגוף ושיפור תפקוד כללי.

טיפול טבעי נוסף המשולב בטיפולים במרפאה, היא ההומיאופתיה. התרופה ההומיאופתית הינה תרופה ממקור טבעי. בשונה מצמח מרפא או תוסף תזונה, התרופה ההומיאופתית עוברת תהליך הכנה מדהים, בו התרופה מדוללת מספר פעמים ו"האנרגטיקה" של התרופה עולה. ההומיאופתיה הופכת בהדרגה למבנה חומרי קטן יותר וזה מאפשר לחומרים הפעילים לחדור ביתר קלות לאיבר המטרה. ההומיאופתיה מתחלקת לשתי שיטות עיקריות; ההומיאופתיה הקלאסית וההומיאופתיה המודרנית. הקלאסית עובדת יותר על המרכיב האישיותי. המודרנית עובדת יותר על המרכיב הפונקציונאלי (מערכתי). במרפאת רואי גוניק ND, OMD אנו מתאימים את הטיפול ההומיאופתי על פי אבחון אישי ומקיף.


הצוות שלנו


ד"ר רואי גוניק OMD | ND

ד"ר רואי גוניק, הינו דוקטור לרפואה סינית (OMD) ולנטורופתיה (ND) (רפואה טבעית). את השכלתו והסמכתו רכש, בארצות הברית ובמזרח הרחוק.
את דרכו המקצועית בתחום התחיל ד"ר גוניק בשנת 1997, אז הוסמך כדוקטור לרפואה סינית OMD וכהומיאופת קלאסי. בשנת 1999 הוסמך כד"ר לנטורופתיה ND. במהלך השנים התמחה גם בתחום ההומוטוקסיקולוגיה והומיאופתיה המודרנית.

החל משנת 1998 מרצה ומלמד ד"ר גוניק OMD., ND רפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה מודרנית במכללות השונות בישראל. כיום מרצה בכיר במכללת וינגייט ומעביר קורסים והשתלמויות בתחום ההומיאופתיה המודרנית (ד"ר רקוויג).

הטיפולים במרפאה משלבים את מיטב הכלים לאבחון ולטיפול באמצעות הרפואה המשלימה, לרבות צמחי מרפא, הומיאופתיה, תזונה, תוספי תזונה, דיקור סיני, טווינה (פיזיותרפיה סינית) ועוד.

כל מטופל המגיע לראשונה למרפאה עובר אבחון מיקרוסקופי מקיף באמצעות מכשיר ה- Dark Feild באמצעותו מבוצעת אנליזה מדוייקת.

ד"ר גוניק הינו מוסמך כמטפל וכמרצה בשיטת האבחון והטיפול הייחודית והינו נציג השיטה בישראל.


לורה מטיאס

לורה, ילידת יוהנסבורג דרום אפריקה, עלתה לישראל ב- 2005.
לימודים: מכללת קמלוט אווטן, יוהנסבורג.
התמחות: עיסוי שוודי טיפולי, שוודי משולב ועיסוי ראש וצוואר הודי.
ניסיון תעסוקתי:  ספא "ספיריט", רעננה.
ספא "וילה בל", הוד השרון
הולמס פלייס ספא, רעננה.


לקביעת תור, נא ליצור קשר 054-2366440