מזותרפיה

מזותרפיה היא שיטת טיפול טבעית לחלוטין לעור הגוף והפנים, כאשר השימוש העיקרי בה הוא לעור הפנים למניעת קמטים וריענון העור. הטיפול מתבצע על ידי הזרקה של תערובת מינרלים וויטמינים לאזור הרצוי, ללא כל שימוש בכימיקלים וחומרים לא טבעיים אחרים. התערובת מעודדת חידוש של תאי העור, כך שאפקטיבית גם בטשטוש צלקות וכתמים אחרים בעור.

מזותרפיה מהווה חלופה טבעית ולא פחות יעילה לטיפולים פולשניים ואגרסיביים להצערת עור הפנים והעלמת קמטים. אפקטיביות הטיפול הינה לטווח הארוך, כך שבעזרת הטיפול תוכלו להנות משיפור בנראות העור למשך חודשים רבים. בנוסף, הטיפול אינו כואב ויתכנו תופעות לוואי קלות בלבד של כאב קל, נפיחות קלה או רגישות במקום הטיפול, אשר חולפות במהרה.

מזותרפיה היא שיטת טיפול ותיקה אשר קיימת כבר מספר עשורים, ומשמשת מטפלים רבים אשר לעתים משלבים אותה עם טיפול קוסמטי מסורתי. הטיפול נחשב לאחד מטיפולי הפנים הטבעיים היעילים ביותר, כאשר משתמשים בו גם למטרה מסויימת, כדוגמת מניעת קמטים, וגם כטיפול שוטף לריענון וחידוש העור.

מזותרפיה היא אמנם שיטת טיפול טבעית אך אופן ביצוע הטיפול הינו משמעותי ביותר להצלחתו, לכן חשוב לבצע את הטיפול אצל מטפל מקצועי ומנוסה. הניסיון והידע בביצוע הטיפול יכול להשפיע באופן ניכר על התוצאות, מהן כמובן תרצו להיות מרוצים.
מחפשים טיפול טבעי לעור הפנים ? הזמינו עוד היום טיפול מזותרפיה אצל מרפאת ד"ר רואי גוניק.
למידע נוסף או לקביעת תור נא צרו קשר