מטפל ברפואה טבעית

רפואה טבעית הופכת ליותר ויותר פופולרית עם השנים, כאשר רבים בוחרים בקבלת טיפול טבעי על פני טיפול קונבנציונלי תרופתי. מטפל ברפואה טבעית יכול לטפל בתחום מסוים של רפואה אלטרנטיבית או במגוון תחומים, תלוי בהכשרתו וניסיונו.

התחומים של רפואה טבעית יכולים לכלולת נטורופתיה, רפואה סינית, הומאופתיה, רפלקסולוגיה, ועוד עוד, ולכן ישנם סוגים רבים של טיפול טבעי אשר יכול להתאים לכל בעיה וצורך טיפולי. מטפל ברפואה טבעית בעל ניסיון וידע רב יכול לשלב מספר תחומים בכדי לתת מענה שלם ומקצועי לבעיה כלשהי.

רפואה טבעית הפכה למועדפת על ידי אנשים רבים, מאחר ועם השנים יותר ויותר מחקרים חושפים את נזקי הכימיקלים והחומרים השונים אשר נכללים ברפואה הקונבנציונלית. מתרופות "קלות" כדוגמת כדורים לשיכוך כאבים ועד תרופות חזקות יותר כדוגמת אנטיביוטיקה או כדורים פסיכיאטריים, כדורים אלו למטופלים ברפואה הקונבנציונלית על בסיס קבוע.

טיפול טבעי מאפשר לגופכם התמודדות עם הבעיה ללא הכנסה לגוף של חומרים אשר עשויים לסכן את בריאותיכם. מטפל ברפואה טבעית יכול במרבית המקרים להמליץ על פי סוג וחומרת הבעיה האם לשלב את הטיפול הקונבנציונלי עם טיפול טבעי מסויים.

רפואה טבעית במרבית המקרים אינה מתנגשת עם הרפואה הקונבנציונלית, ולכן לרוב ניתן לגשת לטיפול אצל מטפל ברפואה טבעית במקביל לקבלת טיפול קונבנציונלי.

יתרונה המשמעותי של רפואה טבעית הוא היכולת להתבונן על מכלול שלם ולהעניק טיפול טבעי מתאים, ולא לטפל רק בסימפטומים מסוים.
מחפשים מטפל ברפואה טבעית בתחומים שונים ? פנו עוד היום למרפאת ד"ר רואי גוניק המשלבת תחומים שונים של רפואה משלימה.
למידע נוסף או לקביעת תור נא צרו קשר