רפואה טבעית

הרפואה הטבעית הינה הבסיס לרפואה בכלל. אנו מכנים את הרפואה הטבעית "נטורופתיה". נטורופתיה היא שיטת טיפול עתיקה, המאגדת בתוכה את כל שיטות הטיפול הטבעי; תזונה בריאה ומאוזנת, תוספי תזונה (ויטמינים, מינרלים ועוד), צמחי מרפא, שיטות טיפול במגע (רפלקסולוגיה, עיסוי, שיאצו ועוד) וכמובן, עבודה על הקשר שבין הגוף לבין הנפש.

מטרת הרפואה הטבעית היא לייצר איזון בכלל מערכות הגוף באמצעות כלים טבעיים בלבד. הרפואה הטבעית מאמינה כי כאשר אדם שומר על איזון בריאותי, ניתן יהיה למנוע או להפחית תחלואה באופן משמעותי וכמובן לסייע בתהליך איזון הבריאות אצל אנשים הסובלים כעת ממחלה או סימפטומים כלשהם.

חשוב לדעת כי הרפואה הקונבנציונאלית כולה החלה את דרכה באמצעות טיפול בתרופות שמקורן היה בצמחים. עם השנים הרפואה התפתחה לתחומי המחקר ושימוש בחומרים פעילים ספציפיים מתוך הצמח. בהמשך חומרים אלו עברו סינתזה (שינוי מבני ממקור טבעי למקור סינטטי), בכדי שניתן יהיה לשכפל באופן מדויק את אותו החומר פעם אחר פעם.

הרפואה הטבעית נשארה נאמנה למקורות ולכן השימוש באמצעים טבעיים נשמר עד היום.

חשוב לציין כי גם הרפואה הטבעית מגובה במחקרים רבים במוכיחים את יעילותם של תוספי תזונה, צמחי מרפא וחומרים פעילים שונים במזון.

כאשר אדם בוחר טיפול ברפואה טבעית, הוא בוחר בדרך הבטוחה לאיזון הבריאות ולא רק להדחקת הסימפטום.

במרפאת רואי גוניק ND, OMD מתמחים בטיפול "אנטי אייג'ינג טבעי". המטרה של טיפול זה היא קודם כל לייצר תהליך לאיזון כולל של הגוף, אח"כ להתחיל תהליך ANTI AGING מבפנים החוצה. ANTI AGING טבעי, הינו תהליך של התאמת תזונה, תוספי תזונה וצמחי מרפא לכל מטופל/ת, עם שימוש בידע מהרפואה הסינית והיפנית העתיקה, בשילוב עם קדמת הטכנולוגיה ברפואה האסטטית, ללא הזרקות וללא ניתוח.

שילוב מנצח של ויטמינים, תזונה מאוזנת, דיקור אסטטי וטכנולוגיות גלי רדיו (RF) מהמתקדמות בעולם עם המטפלים המנוסים והבכירים ביותר בתחום.

חשוב לציין כי כל מטופל המגיעה למרפאתנו, עובר אבחון מעמיק באמצעות הרפואה הטבעית, תוך תשומת לב לכל המדדים והבדיקות הרפואיות אותן עשה קודם לכן.

כל טיפול שאנו נותנים אינו מהווה תחליף להיוועצות עם רופא.


הצוות שלנו


ד"ר רואי גוניק OMD | ND

ד"ר רואי גוניק, הינו דוקטור לרפואה סינית (OMD) ולנטורופתיה (ND) (רפואה טבעית). את השכלתו והסמכתו רכש, בארצות הברית ובמזרח הרחוק.
את דרכו המקצועית בתחום התחיל ד"ר גוניק בשנת 1997, אז הוסמך כדוקטור לרפואה סינית OMD וכהומיאופת קלאסי. בשנת 1999 הוסמך כד"ר לנטורופתיה ND. במהלך השנים התמחה גם בתחום ההומוטוקסיקולוגיה והומיאופתיה המודרנית.

החל משנת 1998 מרצה ומלמד ד"ר גוניק OMD., ND רפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה מודרנית במכללות השונות בישראל. כיום מרצה בכיר במכללת וינגייט ומעביר קורסים והשתלמויות בתחום ההומיאופתיה המודרנית (ד"ר רקוויג).

הטיפולים במרפאה משלבים את מיטב הכלים לאבחון ולטיפול באמצעות הרפואה המשלימה, לרבות צמחי מרפא, הומיאופתיה, תזונה, תוספי תזונה, דיקור סיני, טווינה (פיזיותרפיה סינית) ועוד.

כל מטופל המגיע לראשונה למרפאה עובר אבחון מיקרוסקופי מקיף באמצעות מכשיר ה- Dark Feild באמצעותו מבוצעת אנליזה מדוייקת.

ד"ר גוניק הינו מוסמך כמטפל וכמרצה בשיטת האבחון והטיפול הייחודית והינו נציג השיטה בישראל.לורה מטיאס

לורה, ילידת יוהנסבורג דרום אפריקה, עלתה לישראל ב- 2005.
לימודים: מכללת קמלוט אווטן, יוהנסבורג.
התמחות: עיסוי שוודי טיפולי, שוודי משולב ועיסוי ראש וצוואר הודי.
ניסיון תעסוקתי:  ספא "ספיריט", רעננה.
ספא "וילה בל", הוד השרון
הולמס פלייס ספא, רעננה.


לקביעת תור, נא ליצור קשר 054-2366440