מתיחת פנים טבעית

מקמטים הם האויב השקט של תהליך ההתבגרות, בתחילה צץ קמט קטן בקצה העין, אליו מתווסף במהרה עוד אחד, ומבלי ששמנו לב אנחנו חשים כאילו התבגרנו בעשרים שנה. לעומת האלטרנטיבות המסוכנות אשר קיימות כיום, מיצוק העור הינו תהליך טבעי לחלוטין להסרת קמטים מעור הפנים.

מיצוק העור הינו תהליך לא פולשני, כאשר בעזרת מתיחת פנים טבעית תוכלו להשיג תוצאות מצוינות להעלמת קמטים מעור הפנים מבלי לסבול. אין ספק כי הדור של ימינו עוסק רבות בניסיון לשמר את הנעורים, אך השיטות אשר הפכו פופולריות בשנים האחרונות כדוגמת בוטוקס וכו' הן בעלות השלכות לא מעטות על הגוף.

מיצוק העור באופן לא טבעי הינו מסוכן, לא רק בשל התהליך הפולשני אלא גם בשל החומרים אשר מוזרקים לגוף. בנוסף, הסרת קמטים בתהליכים אלו פוגעת בשרירי הפנים כך שלא ניתן להזיז שרירים מסוימים והבעת הפנים נשארת קפואה. אחת הבדיחות הגדולות ביותר אודות תהליכים אלו הן הפנים המופתעות אשר נשים רבות מסתובבות איתם, מאחר ואינן יכולות להזיז את שרירי הפנים.

היום ישנן אופציות אחרות כדוגמת מתיחת פנים טבעית בעזרת ניתן לבצע תהליך של מיצוק העור מבלי להכניס חומרים לא טבעיים בעלי השלכות לעור הפנים ולגוף. בעזרת מתיחת פנים טבעית תוכלו להנות משמירה על הבעות הפנים שלכם, ולהמשיך לחייך ללא קמטים על עור הפנים, טיפול טבעי הוא התשובה.
מחפשים מידע אודות מיצוק העור באופן טבעי ? מתעניינים בתהליך מתיחת פנים טבעית ? פנו עוד היום למרפאת ד"ר רואי גוניק ונשמח לסייע
למידע נוסף או לקביעת תור נא צרו קשר

.